Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Barcelona Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Barcelona Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Barcelona Letiště miniguide

Autopůjčovna Barcelona Letiště

Půjčovna Aut Barcelona Letiště

Barcelona Airport (BCN), také volal El Prat Airport, která se nachází 10 km jihozápadně od Barcelony .To běží jak autobusové i vlakové mezi letištěm a Barcelona. K dispozici je 5 různých autopůjčovny na letišti, tam jsou Hertz, Avis, Europcar, National Ates a Solms.  S 27.311.765 cestujících v roce 2009, návštěvníci Barcelona letiště je druhé největší letiště v Španělsku .Na letiště je hlavní rozbočovač pro Spanair a Vueling, a je přímo napojen na přibližně 130 destinací, převážně v Evropě. Barcelona Airport ‚s historie sahá až do roku 1918. Nový Terminál 1, navržený Ricardo Bofill otevřen v červnu 2009, a to se předpokládá, že další nový terminál bude dokončen v průběhu roku 2012.  Barcelona nabízí za necelých 30 různých kaváren, barů a restaurací roztroušených po celé letiště. Rozsah duty-free obchody, módní doplňky a stejně jako jiné typy obchodů jsou také dobré. Ostatní vybavení patří dětské hřiště, lékárna, lékařské centrum, bezdrátový internet, policie, pošta, banka, VIP lounge a cestovní kanceláře.

Tam je několik hotelů v blízkosti letiště, včetně nově otevřené Renaissance Barcelona Airport Hotel, Hotel Ciutat del Prat a Hotel Tryp Barcelona Airport.

Čeština