Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mali Losinj

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mali Losinj zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mali Losinj miniguide

Autopůjčovna Mali Losinj
Půjčovna Aut Mali Losinj

Mali Lošinj je největší město na ostrově Losink v Chorvatsku. Město se nachází v kraji Primorje-Gorski Kotar. Cca. 8.400 obyvatelé žijí ve městě. Město leží v široké zátoce, která je dobře chráněna, jiho-východní části ostrova.

  Turistika je hlavní průmysl.Tam je několik hotelů a ubytování v okolí města. Tam je několik písečných pláží a dobré podmínky pro parasailing, windsurfing, potápění a jízda na kole, mimo jiné Mimo pobřeží se nachází několik vraků jako daleká záda jako 200 roků Mezi zajímavosti jsou kostel svatého Martina, Benediktinské opatství svatého Mikuláše od 1100s. Klášter bude na místě římského domu dříve stála. Je to cca. 120 delfíni kolem ostrova. Zde je rybí trh a přírodní park Cikat.

Lošinj Letiště se nachází 13 kilometrů od centra města.