Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Velika Gorica

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Velika Gorica zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Velika Gorica miniguide

Autopůjčovna Velika Gorica
Půjčovna Aut Velika Gorica

Velika Gorica leží 15 kilometrů jižně od hlavního města Záhřebu, v severním Chorvatsku. Zachování Gorica je Chorvatsko sedmou největší město s 35.000 obyvateli v centru města. Celkem 64.000 žijících v obci.

Společnost byla založena v roce 1278, a stal se v roce 1990 součástí hlavního města Záhřebu. Zde jsou pozůstatky římského města Andautonia Šćitarjevo, severně od centra. Gorica jméno znamená body do lesa nebo vinice.Region kolem Zachování Gorica je ideální pro turistiku, s jen lesy.U řeky Kupa je dobrý kemp příležitosti, a oblast je ideální pro dlouhé procházky a projížďky na kole.   Mimo centrum se nachází prehistorické pohřebiště, a tam je několik archeologických nalezišť zde., Mohou návštěvníci jít na exkurze do kaple v Lijevi Štefanki, který je klenotem dřevěné budově.       Barokní kostel sv Ladislas, od roku 1874 je také stojí za návštěvu.

Záhřeb letiště je cca. tři kilometry od centra Údržba Gorica.