Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rovinj

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rovinj zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rovinj miniguide

Autopůjčovna Rovinj
Půjčovna Aut Rovinj

Rovinj se nachází 25 km severozápadně od Puly, pevninou ostrov na západním pobřeží Istrie.14.000 obyvatel žije v Rovinj. Odtud je denně trajekt do Benátek. To trvá dvě hodiny na křižovatce.

Umělec ulic Grisia je Rovinj je Montmartre. Jsou umístěny ve Starém Městě s budovami z roku 1500. To má mnoho úzkých uliček, a tam je také sv Eufemia katedrála z roku 1736. Má k 57 metrů vysoká zvonice, která se nachází na kopci na okraji poloostrova. Rovinj má atrakcí, jako jsou botanické zahrady a akvária. Na trhu Valdibora mohou návštěvníci získat čerstvé ryby, lanýže a olivový olej. Návštěvníci mohou také jít na výlety na kole, horolezectví a off-střed. Rovinj je dobrým výchozím bodem pro výlety do Brijuni ostrovy a Istrijského poloostrova.

Pula letiště je cca. 30 km jižně od Rovinj.