Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pula

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pula zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pula miniguide

Autopůjčovna Pula
Půjčovna Aut Pula

Pula je město v jižním Chorvatsku na Istrijského poloostrova.60.000 lidí žijících v přímořském městečku. Odtud je křídlové několika chorvatských městech a italskéBenátky.

Pula je třemi tisíci lety. Pula byla původně Nesakton a byl podmanil si Římany 177 př. nlKr. Rímn Pula byla obchodní a námořní stanice. Pula je šestou největší přežívající amfiteátr na světě v té době, s kapacitou minimálně 23.000 diváků. Pula je také beseda s chrámem Augustus z 30 př. nl Kr. Pula je atrakce jako kasino a archeologické muzeum. V pozdním srpnu Pula Film Festival koná každý rok. Návštěvníci si mohou jít ostrov poskakování na ostrovy Brijuni, nebo navštívit národní parky v okolí.

Pula letiště se nachází sedm kilometrů od centra města.