Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Karlovac

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Karlovac zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Karlovac miniguide

Autopůjčovna Karlovac
Půjčovna Aut Karlovac

Karlovac se nachází 50 kilometrů jihozápadně od hlavního města Záhřebu. Karlovac se nachází na řece Kupa, v severozápadním Chorvatsku. Město má 60.000 obyvatel. Tři řeky, Korana, Mreznica a Kupa, protéká městem, a čtvrtina, Dobre se nachází těsně mimo.

K arlovac byla založena v roce 1579 jako pevnost proti Turkům, a vyvinul v důležité obchodní město.Město je také dříve známý jako Karlstadt. Hexagonální pevnost se nachází na kopci na Starém Městě Dubovac. 19. března mnoho poutníků navštívit barokní kostel svatého Josefa ve Starém Městě. V létě, sušení řeky do písečné pláže.Karlovac má dobré podmínky pro horolezectví, rybaření a řeky činnosti, a má mnoho dobrých turistických tras a cyklostezek. K dispozici je 11 kol oblasti, která je bohatá na historii a krásné scenérie.

Záhreb Airport se nachází cca. 49 km severně od Karlovac.