Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Záhreb Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Záhreb Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Záhreb Letiště miniguide

Autopůjčovna Záhreb Letiště
Půjčovna Aut Záhreb Letiště

Letiště Záhreb (ZAG), také známý jako Pleso letiště, nacházející se 15 km mimo Záhřebu. Tam je autobus mezi letištěm a Záhřebu, který trvá asi 25 minut. 13 různých autopůjčovny nabízí pronájem automobilů, včetně několika méně známých jako Sub růžové, Luna nova a VECTOR. Více dobře-známé mezinárodní firmy, jsou Hertz a Avis také zastoupeny.  Záhřeb letiště je největším vzdušným přístavem v Chorvatsku, a to v roce 2009 opravit 2.062.242 cestujících.Plánuje se, že rozvoj letiště začne v roce 2010. Záhřeb letiště slouží přibližně 12 leteckých společností a je hlavní rozbočovač pro Chorvatsko Airlines. Jeden mohou cestovat do většiny evropských hlavních měst v Záhřebu. Na letiště h ar kavárny a výborná restaurace zvané „Faust Vrančić“.Má také duty-free, banka, pošta, VIP lounge a podnikání. Neexistuje žádný hotel na letišti.