Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Split Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Split Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Split Letiště miniguide

Autopůjčovna Split Letiště
Půjčovna Aut Split Letiště

Letiště Split (SPU) je 25 km západně od Splitu a je druhým největším letištěm v Chorvatsku. Existují autobusy každých 20 minut od letiště Split. Asi 15 autopůjčoven nabízejí pronájem auta na letišti, včetně Budget, Hertz, Europcar, Atlas a City Car.  1.115.099 cestujících navštívil letiště ve Splitu v roce 2009.Letiště se otevřelo v roce 1966 je ve vývoji a   naplánován být dokončen v roce 2014.To je podáváno kolem 50 různých leteckých společností, a je základem pro Chorvatsko Airlines. V průběhu roku 2010 bude možné cestovat do 74 různých destinací od Splitu.

Na letiště je restaurace a bar a duty-free shopu. K dispozici je také speciální obchod pro chorvatské zboží, banka, pošta a VIP salonek.