Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Makarská

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Makarská zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Makarská miniguide

Autopůjčovna Makarská
Půjčovna Aut Makarská

Makarská, letovisko jižně od Splitu na pobřeží Jaderského, zejména Makarské riviéře v Dalmácii. Majestátní hory Biokovo, který je 1700 m vysoká se nachází za městem.Odtud trajektem na Sumartin na ostrově Brač.

Makarská je přímořské letovisko a rybářský přístav s modrou vodou a několik kilometrů dlouhé pláže. Malebné pobřežní lokalita nabízí činnosti, jako je parasailing, rybaření, šnorchlování a windsurfing. Zde si můžete skočit z útesů do moře akvamarín. Na nábřeží se návštěvníci mohou posedět v jedné z mnoha kaváren a vychutnat italskou pizzu nebo čilý noční život. Národní park Biokovo má několik vynikajících tras s krásným výhledem. Na řece Cetině, mohou návštěvníci projet se na pramici a na kajaku. V Makarské je jeskyně, že jugoslávské Titovy partyzáni schovávali před nacisty během druhé světové války.

Split letiště se nachází 64 km od Makarské.