Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Poreč

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Poreč zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Poreč miniguide

Autopůjčovna Poreč
Půjčovna Aut Poreč

Poreč se nachází 45 km severozápadně od města Pula na pobřeží Jaderského moře.To se nachází na západním pobřeží Istrie. Poreč je cca. 12.000 obyvatel, zatímco předměstská populace je 18,000.

Poreč je vítá turisty z roku 1845. Města bazilika byla postavena na Seznamu světového dědictví UNESCO v roce 1997. Je to jeden z nejlepších evropských uchovaných příkladů raně křesťanské architektury. První bazilika je od 400 a byl oddaný svatého Maura z Parentium. Dnešní stavby jsou od 600s a biskup Eufraziova vlády. Všechny mozaiky pochází z této doby, a je považován za jeden z nejlepších příkladů byzantského umění. 37-kilometr pobřeží od řeky Mirna a Vložit údolí láká návštěvníky. Na jihu jsou turistická centra, jako je Blue Lagoon, Plava Laguna, zelená laguna, Zelena Laguna, Bijela Uvala a.   Město má několik sportovišť.

Slovinského Portoros letiště je 28 km od Poreče, zatímco chorvatská Pula letiště je 45 km od centra Poreče.