Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Varazdin

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Varazdin zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Varazdin miniguide

Autopůjčovna Varazdin
Půjčovna Aut Varazdin

Varazdin se nachází 80 mil severně od Záhřebu na řece Drava. 49.000 obyvatelé žijí ve městě, který se nachází v severním Chorvatsku.

Město se stalo městem v roce 1209, a byl ekonomické a vojenské centrum v severním Chorvatsku, protože jeho zranitelnost vůči rozšíření Osmanské říši. Město rostlo kolem pevnosti a byl obklopený kruhem zdi. Varazdin byl hlavním městě Chorvatska v rámci habsburské dynastie v roce 1756. Varazdin je bohatá na historii a barokních budov. Opevnění z 1300s je nyní muzeum. Během jugoslávské občanské války v roce 1991, Varazdin jedno z prvních měst, která byla předána do chorvatské nezávislosti síly, bez boje.   Staré Město, což je hlavně v barokním stylu, je dobře zachována. Zde je několik kostelů, klášterů a paláců. Návštěvníci mohou navštívit pevnosti Stari míry, že tyto má hmyz sbírku více než deset tisíc druhů, nebo Sermage palác z roku 1750.   Zde jsou staré a nové umění.

Záhřeb letiště je cca. 67 km od Varaždinu.