Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Podgorica

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Podgorica zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Podgorica miniguide

Autopůjčovna Podgorica
Půjčovna Aut Podgorica

Podgorica se nachází v jihozápadní části Černé Hory se jen hodinu jízdy na pobřežních měst na západě hraničí s Jadranu.Městem protéká řeky Morača, Ribnica, Zeta, Sitnica a Cijevna a Podgorica se nachází asi 20 km od výtoku z jezera Scutari Morača. Podgorica je hlavním městem Černé Hory a země kulturní a ekonomické centrum.To je také největší město v zemi s počtem obyvatel nad 135 000 (2008).

Oblast a město má dlouhou historii a bylo důležité město, protože jeho strategického umístění. Většina historických budov byla zničena během 2. Druhá světová válka a městská krajina má velmi moderní pocit. Některé historické budovy jsou ještě vidět, včetně turecké staré město s úzkými uličkami. Kostel svatého Jiří byl postaven na 900 a může být viděn ve výšce Gorica. Podgorica nabízí několik muzeí, jako například historický Podgorica městské muzeum a galerie moderního umění.

Podgorica letiště je cca. 10 km mimo centrum města a nabízí mezinárodní lety.