Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bosna

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bosna zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bosna miniguide

Autopůjčovna Bosna
Půjčovna Aut Bosna

Bosna a Hercegovina se nachází v jihovýchodní Evropě a má 4,6 milionu obyvatel (2009). To je ohraničené na západě Chorvatska a Srbska a Černé Hory na východě.Na jižním pobřeží, země, má malý pobřeží na   Jadranu.Krajina v Bosně-Hercegovině je z velké části dominuje hor a údolí a je centrálně umístěný v Dinaric Alpách. Nejvyšší vrchol je Maglič, což je 2386 m. Asi polovina země je pokryta lesy, ale tam jsou úrodné zemědělské oblasti v severních okresech.

Bosna-Hercegovina zhruba kontinentální klima na severu – s chladnými zimami a horká léta, a středomořské klima na jihu.

Země byla původně součástí Jugoslávie, ale po skončení občanské války v letech 1992 – 1995 republice Jugoslávii byla rozpuštěna. Regiony Bosny a Hercegoviny, kteří nikdy neměli jasně definované hranice mezi nimi, se stal nezávislým státem.

Země má tři oficiální jazyky: bosenské, srbské a chorvatské. Bosna je severní část země, zatímco Hercegovina je jižní Středomoří.

Základní kapitál Sarajevo má asi 420.000 obyvatel – a hostil zimní olympijské hry v roce 1984. Město leží v údolí obklopeném horami. Sarajevo je oblíbené lyžařské středisko s velkým lyžování na horách Jahorina, Bjelašnica a Igman (což je mírně na východ od města). Sarajevo má historické a kulturní turistických atrakcí.

Jiná hlavní města v Bosně-Hercegovině Banja Luka, Bijeljina, Srebrenica, Tuzla, Zenica a Mostar.  Země zažila silný nárůst v cestovním ruchu v posledních letech a země jediné město – Neum – je populární přímořské a rekreační středisko.

Sarajevo mezinárodní letiště je jedním z největších a nejvýznamnějších letišť, a nachází se 12 km jihozápadně od hlavního města.

Zkuste náš vyhledávač výše abyste viděli ceny autopůjčovny v Bosně. Některé společnosti si porovnat v Bosně patří Sixt, národní, rozpočet a Avis.

Autopůjčovna – destinace