Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tuzla

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tuzla zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tuzla miniguide

Autopůjčovna Tuzla
Půjčovna Aut Tuzla – Foto: © Tarabosh

Tuzla se nachází v severovýchodním rohu Bosny a Hercegoviny, téměř 75 km od Sarajeva. Tuzla se nachází nedaleko od východní hranice s Jugoslávií, a to je asi tak daleko, aby severské hranic s Chorvatskem. Tuzla je třetí největší město v zemi s počtem obyvatel nad 140 000 (2006). Název pochází z tureckého slova smyslu soli, a město bylo známé sůl zdroje pro tisíce roků.

Turisté mají velký zájem v solných dolech Tuzle a Panonika jezero je umělé jezero se slanou vodou ve středu. Stejně jako u ostatních oblastí v Bosně a Hercegovině Tuzla je zelená a ploché Erik město s několika parků. Části města a především na staré město bylo zničeno během občanské války v brzy 1990, ale stále je to historické zkušenosti k návštěvě starého města. Tuzla se vyznačuje mnoha krásných mešit kromě pravoslavnou církví.

Tuzla Mezinárodní letiště se nachází v Dubrava asi 30 mil severně od Tuzla.