Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sarajevo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sarajevo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sarajevo miniguide

Autopůjčovna Sarajevo
Půjčovna Aut Sarajevo

Sarajevo je hlavním městem Bosny-Hercegoviny a je centrálně umístěný v zemi.Město se nachází v jižní části Bosny-Hercegoviny, v provincii známý jako Hercegovinou.Městem protéká řeka Miljacka, a Sarajevo leží v údolí podle jména údolí Sarajevo a je obklopena horami. Kapitál je také největší město v Bosně-Hercegovině a jeho populace byla naměřena v roce 2009 na více než 305 000

Sarajevo je starobylé město založené v 1200s, a město a okolí jsou známé pro svou krásnou a svěží přírody. Město je ovlivněn mnoha náboženství, a to jak judaismus, křesťanství a islámu. Zvláště architektura muslim barevné panoráma města s více než 100 mešit a turecké tržiště. Nejstarší a první mešita byla postavena v roce 1462 a je nazýván císaře mešita v angličtině. Ve starém městě je mnoho historických zajímavostí a město nabízí různá muzea, včetně Národního muzea a historické muzeum.

Na letišti v Sarajevu se nachází asi 6 km mimo centrum města a je nazýván Sarajevo mezinárodní letiště.