Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mostar

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mostar zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mostar miniguide

Autopůjčovna Mostar
Půjčovna Aut Mostar

Mostar je město v Bosně-Hercegovině, který hraničí s Černou HorouSrbskem a Chorvatskem. Město se nachází v jihozápadní části země, nedaleko od hranic s Chorvatskem a na pobřeží Jadranu. Mostar je páté největší město v zemi a největším na jihu regionu Hercegoviny. Obyvatel ve městě byly měřeny na téměř 130 000 (2007), a řeky Neretvy protéká Mostar.

Nejznámější atrakcí je most v Mostaru, Stari Most, což znamená, starý most, od roku 1500. Stráže, kteří žili v strážní věže na obou stranách mostu byl nazývánmostari.Most, stejně jako mnoho jiného města je staré a historické budovy byly zničeny během občanské války v roce 1993. V roce 2004 byl most přestavěn a dokončen v roce 2005 to bylo vypsáno jako UNESCO svět místo dědictví. Další historické památky, jsou tureckého lázně Biscevica Dům z roku 1635. Mostar je krásné město s bohatou historických památek, umění a příjemné centrum parků.

Město letiště je nazýván Mostar mezinárodní letiště a je téměř 8 km mimo město.