Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tirana

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tirana zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tirana miniguide

Autopůjčovna Tirana
Půjčovna Aut Tirana

Tirana je hlavním městem Albánie a nachází se asi 40 mil od pobřeží.Albánie grænser až k Jaderskému moři na západě a řekou Ishëm Lober přes město. Tirana se nachází v zemi, a to je vše kolem. 130 km na západ od grænse Makedonie. Tirana Grund byl přidán v roce 1614 a udnævnt veřejného kapitálu v roce 1925. Populace města je asi. Tusind 375 (2007).

Tirana je Šmuk a frugtbar město s rostoucí cestovní ruch. V 1990’erne byly sochy Stalina a Lenina odstraněn a starého komunistického bloku gennemgå těžký renovaci.Staré Město je populární atrakce, s úzkými gader a starých budov. Moderní Zajímavosti v Mezinárodní centrum pro kulturu i se nazývají Piramida o tom, aby jejich pyramidový tvar. Ve městě můžete besøge Národní historické muzeum a mešitu Edhem Bey je jedním z nejhezčích mešit v zemi.

Matka Tereza letiště je mezinárodní letiště, které létají do mnoha částí Evropy a je umístěna cca. 17 km bez centrum.