Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Alexandroupolis

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Alexandroupolis zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Alexandroupolis miniguide

Alexandroupolis
Půjčovna Aut Alexandroupolis

Alexandroúpolis (Alexandroupoli) se nachází v severovýchodním rohu Řecka, jen 40 km od hranic s Tureckem. Město je hlavním městem okresu (prefektura) Evros – se nachází v oblasti východní Makedonie a Thrákie.Alexandroúpolis má populaci cca. 55.000 a je jedním z nejdůležitějších přístavů v Řecku.

Město bylo založeno 300 let předKr. ze dne   Alexandra Velikého (který je pojmenovaný po) – ale historicky byly předmětem změny režimů.V letech před r. 1920 se stal součástí Řecka, to byl jen Turci a pak Bulhaři, kdo ovládal město – a to bylo pak známé svým turecké jméno – Dedeagac.

Alexandroúpolis je nyní především průmyslové a obchodní – a důležitým dopravním uzlem mezi západní Evropa, východní Evropa a Turecko. Nejslavnější atrakcí ve městě sám, je pravděpodobně dominantní bílý maják, který je ústředním oblasti přístavu.

Jinak existuje řada idylická rybářská vesnice v bezprostřední blízkosti Alexandroúpolis – včetně Makri, který je známý pro jeho slavné jeskyně. Obě města a okolí se může pochlubit i řadu krásných pláží, které jsou díky dobrému vybavení a vynikající kvalita vody je označena modrou vlajkou.

Na letiště Alexandroúpolis letiště je cca. 7 km mimo centrum města.