Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Skiathos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Skiathos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Skiathos miniguide

Skiathos
Půjčovna Aut Skiathos

Skiathos (47 km2) je ostrov v severní Egejské moře – v souostroví Sporady, se nachází těsně mimo východní pobřeží Řecka. Tam jsou cca. 6.000 lidí v Skiathos.“Kapitál“, se stejným názvem jako ostrov, který leží na jihovýchodním pobřeží, je jediným skutečným město na ostrově. Asi 90% populace žije tady. Nejbližší obydlený ostrov, Skopelos, jak můžete vidět nahoře na obloze.

Ačkoli tam je jen jedno město v Skiathos, tam jsou četné malebných měst s 50 – 200 osob – a ne méně než 70 pláží.Jedné z pláží jihu ostrova – Banana Beach Little – je vyhrazena pro nudisty. Skiathos byl určen v roce 1964 jako zvláštní oblast zaměření na cestovní ruch – a hotely jsou nyní blízko jak v okolí města Skiathos a mnoho pláží.

Trajekt jede do několika městech na pevnině, včetně Soluň – a některé další ostrovy v Egejském moři. Na ostrově je letiště – Skiathos Island National Airport – Nachází se na okraji města Skiathos.