Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kithira

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kithira zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kithira miniguide

Kithira
Půjčovna Aut Kithira

Kithira (Kythira, Kythera) je ostrov 284 km2, se nachází jižně od Peloponésu poloostrově v Řecku. To patří k Jónské ostrovy, a má celkový počet obyvatel cca. 3500.Existuje celá řada malých, malebných vesniček na Kithira – většina s mírným populace (mezi 100 a 200).

„Kapitál“ volal Chora (také volal Kithira město), se nachází úplně na jihu, a má asi. 270 obyvatel. Nicméně, to nemá svůj vlastní přístav, pak trajektem na pevninu provoz (Peloponés a Pireu) jde z Diakoufti, který se nachází na ostrově je severovýchodní pobřeží.

Cestovní ruch je pro ostrovní ekonomiku, a to je dovolená v klidném, malebném prostředí, hlavně turisté sem. Vesnic a krásné pláže (některé z nich může být dosaženo pouze po moři) je Kithira hlavních turistických atrakcí. Ostrov má také mnoho kulturních památek, a zde byzantské a archeologické muzeum v Chora zmínil.

Nejbližší letiště – Kithira Island National Airport – se nachází 8 km severně od Chora