Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Naxos

Uvažujete o prohlídce města Naxos a máte strach, zda ve městě najdete autopůjčovnu? Pak si už nemusíte dělat starosti, protože máte k dispozici spoustu autopůjčoven, které nabízejí širokou škálu možností půjčení aut, ze kterých si můžete vybrat. Pronájem automobilu je ve městě rychlý a snadný. Chcete-li si zapůjčit své preferované auto, můžete využít jakýkoliv web k pronájmu vozidel.

Průvodce po Naxosu

Naxos
Půjčovna Aut Naxos

Naxos je město na stejnojmenném řeckém ostrově v Egejském moři. Nachází se na západní straně ostrova Naxos, jehož je hlavním i největším městem. Ostrov se vyznačuje rozlohou asi 126 957 km² a počtem obyvatel 20 000, ale v samotném městě Naxos žije jen asi 2 000 obyvatel. Ve městě je vyráběn likér kitron (z citroníku) a pěstovány brambory, které se v Řecku hojně konzumují.

Město Naxos se vyznačuje bohatou historií a zvláštní směsí tradiční a kykladské architektury. Ve městě se nachází také přístav, který se objevuje na mnoha ilustracích, a stojí proto za rychlou fotku! Dále budete mít příležitost vidět neuvěřitelné památky, jako je Portara, klášter sv. Jana Zlatoústého s katedrálou, archeologické muzeum, Yria, sbírka lidového muzea a mnoho dalších.

Město je jedním z nejkrásnějších na Kykladách, protože si zachovalo svůj jedinečný tradiční a autentický charakter. Naxos nabízí několik restaurací, památek a muzeí, které si také můžete prohlédnout. Ostrov jako celek má však spoustu krásných a atraktivních míst, která můžete během své návštěvy prozkoumat. Ostrov je známý svými nádhernými plážemi a dalšími starověkými místy, jako je Mount Zeus, Kouros a Apiranthos.

Počasí a klimatické podmínky ve městě Naxos jsou příznivé, což z něj dělá dobré místo pro strávení vaší další dovolené. Na Naxosu platí středomořské klima s deštivými, mírnými zimami a slunnými, teplými léty. Průměrná teplota se v lednu a únoru pohybuje kolem 12 °C, zatímco v červenci a srpnu přesahuje 24,5 °C.Nejteplejším měsícem je červenec, zatímco nejchladnějším leden.

Objevujte se svým pronajatým vozem

Existuje celá řada atraktivních a krásných míst, která můžete prozkoumat se svým pronajatým autem. Jako první byste se měli vydat k bráně, kterou místní obyvatelé běžně nazývají Portara. Jedná se o součást bývalého Apolónova chrámu, který leží přibližně 3,9 km od nynějšího letiště a cesta autem přes Andrea Papandreou vám zabere asi 10 minut.

Dalším zajímavým místem, které byste měli v Naxosu navštívit, je Archeologické muzeum nacházející se ve čtvrti Kastro. Starověké muzeum je umístěno ve starém benátském muzeu, které bylo dříve obchodní školou. Obsahuje nádhernou sbírku uměleckých děl a předmětů. Odhadovaná vzdálenost k místu je 4,4 km přes Andrea Papandreou, přičemž cesta při použití pronajatého automobilu vám zabere přibližně 11 minut.

Můžete si také prohlédnout vodopád Routsouna a vychutnat si krásný přírodní zážitek. Vzdálenost k vodopádu je 20,4 km přes Epar.Od. Naxou-Monis a Epar.Od. Naxou-Chalkiou, což vám půjčeným autem zabere asi 38 minut. Během vaší návštěvy města Naxos si můžete prohlédnout několik dalších míst jako je věž Bazeos, Agios Mamas nebo Dionýsův chrám. Za návštěvu stojí také některé z krásných pláží ve městě.

Letiště

Město Naxos má pouze jedno hlavní národní letiště, ale blíže k městu se nacházejí také jiná letiště. Hlavní letiště nese prostý název Naxos a leží 2 km od hlavního města a přístavu. Letiště přijímá cestující a lety z Atén.

Pro snadný a plynulý pohyb ve městě je na letišti k dispozici spousta autopůjčoven, které nabízí levné půjčení auta nebo pronájem s řidičem. Můžete si vybírat z autopůjčoven Naxos Fun, Alamo, Avis, Enterprise, Europcar a mnoha dalších. Narazíte přitom na několik možností půjčených vozidel, např. ekonomické, kompaktní, SUV či luxusní.

V blízkosti města Naxos se nachází také letiště Paros, které je vzdálené 45 km a slouží stejnojmennému ostrovu. Letiště se nachází v jižní části ostrova a nabízí spoustu aut k pronájmu, které můžete použít při objevování tohoto města. Mezi dostupné autopůjčovny patří firmy Avis, Budget nebo Europcar. Vybírat si můžete třeba z ekonomických a kompaktních vozidel.

Doprava

Stav silnic ve městě Naxos je velmi dobrý, takže když se budete chtít vydat na prohlídku města, nemusíte se ničeho bát. Stejně jako jiná atraktivní města, také Naxos zažívá dopravní špičku, a to od 5:00 do 10:00 a od 16:00 do 20:00. V této době byste se proto měli pokusit vyhnout většině hlavních silnic.

Při zkoumání města půjčeným autem byste se také měli pokusit dodržovat pravidla a předpisy města, jako jsou rychlostní limity. Na hlavních dálnicích nesmíte překročit rychlost 100 až 120 km/h, zatímco na běžných silnicích 80 až 90 km/h. Rychlostní limit v obytných oblastech potom činí 50 km/h. Mezi možnosti parkování ve městě patří dlouhodobé i krátkodobé parkování, ale ve městě najdete také bezplatné veřejné parkoviště.