Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Athény

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Athény zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Athény miniguide

Athény

Půjčovna Aut Athény

Atény – hlavní město Řecka – leží v jihozápadní části řecké pevniny.Ve městě sám o sobě je doma k asi 750.000 lidí, zatímco populace celé městské oblasti téměř 4 mil. Kč.

Atény je považována za kolébku západní demokracie, a město zaujímá centrální místo ve vědě historii. Mezi další protože toto místo, město má skutečně populárním turistickým cílem od pradávna.

Stále jsou zde zachovány pozůstatky starověku, které láká nejvíce turistů sem – a to je Aténách ‚hlavní atrakcí. Mezi nimi jsou klasické stavby na kopci Acropolis, trochu mimo centrum – a pak především slavné chrámy Parthenon (postavena kolem roku 440 př.nlKr) A Erekhtheion (což je 20 -. 30 roků mladší). Všechny Acropolis je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Nedaleko je kopec Areopagu, kde nejvyšší soudní orgán ve starověkých Aténách měla své místo setkání.

Mezi oblíbené atrakce nedávného data, Plaka zmínil. To je charakteristické svými úzkými uličkami a spoustou chodců malých obchodů – a je také místem, kde můžete najít slavného bleší trh.

Athénys International Airport – Eleftherios Venizelos – se nachází na předměstí Spata, ca. 20 km východně od hlavního města.

Autopůjčovny jsou k dispozici na aténském letišti a na několika místech ve městě Atény, včetně Glyfada, Kinetta v Pireu a Peania.Náš vyhledávač vám umožní snadný způsob, jak si rezervovat pronájem auta na. Všechny naše ceny na pronájem auta v Aténách zahrnuje všechny potřebné pojištění a veškeré letištní poplatky.

Čeština