Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Athény Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Athény Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Athény Letiště miniguide

Athény Letiště

Půjčovna Aut Athény Letiště

Athénys International Airport (Eleftherios Venizelos (ATH)) se nachází 33 km jihovýchodně od Athén a je pojmenována po řecké politikem.V roce 2005, 2006 a 2008, letiště Skytrax je ocenění za nejlepší letiště v jižní Evropě. Nejjednodušší způsob, jak se dostat mezi letištěm a Aténách je pomocí metra. Půjčovna aut firmy ADA, Avis, Budget, Europcar, Hertz, National / CITER a Sixt jsou zastoupeny na vstupním prostoru hlavního terminálu.

V roce 2009 16.225.885 cestujících návštěvě letiště jsou mezi 25 nejrušnějších letišť v Evropě. Athénys International Airport je nový a byl otevřen v roce 2001, a nahradil když Athénys (Ellinikon) mezinárodní letiště. Skládá se ze dvou terminálů, z hlavního terminálu, výlet do kteréhokoliv místa v schengenském prostoru, stejně jako některé mimo Schengen. Z jiného terminálu, známý jako satelit, výlet do destinací mimo schengenský prostor. Je ředitelství pro olympijské Air a Aegean Airlines. Letiště slouží jako rozbočovač pro cestování mezi Asií, Evropou a Středním východě.

Mezinárodním letišti v Aténách má velmi dobrý výběr restaurací, kaváren, barů a obchodů. To má volný přístup k internetu, zábavu pro děti, business centrum a ATM, a je známo, že přijetí nových technologií rychle. Letiště také nabízí celou řadu kulturních akcí pro své návštěvníky. Nejbližší hotel je Sofitel Athénys Airport Hotel.

Čeština