Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ioánnina

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ioánnina zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ioánnina miniguide

Ioánnina
Půjčovna Aut Ioánnina

Ioánnina se nachází v severozápadním rohu Řecka – a je hlavním městem okresu (prefektury) Epirus.Město má cca. 70.000 obyvatel a idylickém místě prostřednictvím velkého jezera Pamvotis.

Ioannina byla založena Římany v roce 500 ADKr. – Ale to našel stopy, v níž město leží velmi staré osídlení (od paleolitiske období kolem 38.000 roků dříve). Hodně z Ioannina byl zničen v velký požár v roce 1864, ale byl rychle přestavěný. Nicméně, toto znamená, že velká část budov je nedávného data.

Existuje ještě mnoho dochovaných historických památek – včetně zajímavou oblast středověké tvrze, která se nachází v centru města. Součástí tohoto komplexu je takzvaný „citadela“, kde je možné navštívit slavné albánské povstalecké vůdce Ali Pasha mauzoleum. Město je hlavní atrakcí je zřejmě ještě Ioánnini Island (nebo „Nisaki“, jak se tomu říká) v Pamvoti Lake. Všude, kam přišel na trajektu, a přechod trvá 15 minut. Ostrov nabízí ne méně než sedm středověkých klášterů, mnozí s krásnou byzantskou výzdobou.

Nejbližší letiště – Ioánnini národní letiště – se nachází kousek od centra