Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Skopelos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Skopelos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Skopelos miniguide

Skopelos
Půjčovna Aut Skopelos

Skopelos leží v Severní Sporady, jen kousek od východního pobřeží Řecka. Nejbližší obydlený ostrov Skiathos je turistickým rájem. Přestože Skopelos je dvakrát větší v oblasti Skiathos, že má nižší počet obyvatel: cca. 4700. Přibližně polovina   žije v hlavním městě Skopelos městě, který se nachází jihovýchodně od ostrova.Jinak Glossa na severu a západě Neo klimatu v největší aglomerací.

Život na Skopelos je méně hektický, než v mnoha jiných typických turistických ostrovů v Egejském moři. To je také místem pro ty, kteří rádi prozkoumat povahu. Vnitřek ostrova dominuje pohoří, hory jsou soutěsky, údolí a potoky kapání. Není to pro nic za nic, že Skopelos jede pod názvem „The nejzelenější ostrov v Egejském moři“.

Samozřejmě existují i pláže zde – malé i velké. Ne každý je tak dobře vyvinuté zařízení, ale několik míst na ostrově je na lodi, tak možnost najít „své“ pláže, je tedy přítomen.

Staré Město města Skopelos má fascinující a dobře zachovalé „tradiční“ řecké architektury, a ulice jsou tak úzké, že je prakticky nemožné dosáhnout autem. Tak, okres vnímána jako klidná, i když tam jsou obvykle mnoho lidí tady.

Skopelos nemá vlastní letiště, ale je podáván Skiathos Island National Airport na ostrově. Tam, kde jsou oba křídlové a trajektem (přes námořní 1-1 01 / 2 hodiny).