Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Skopelos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Skopelos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Skopelos miniguide

Skopelos

Půjčovna Aut Skopelos

Skopelos leží v Severní Sporady, jen kousek od východního pobřeží Řecka .Nejbližší obydlený ostrov Skiathos je turistickým rájem. Přestože Skopelos je dvakrát větší v oblasti Skiathos, že má nižší počet obyvatel: cca. 4700. Přibližně polovina   žije v hlavním městě Skopelos městě, který se nachází jihovýchodně od ostrova.Jinak Glossa na severu a západě Neo klimatu v největší aglomerací.

Život na Skopelos je méně hektický, než v mnoha jiných typických turistických ostrovů v Egejském moři. To je také místem pro ty, kteří rádi prozkoumat povahu. Vnitřek ostrova dominuje pohoří, hory jsou soutěsky, údolí a potoky kapání. Není to pro nic za nic, že Skopelos jede pod názvem „The nejzelenější ostrov v Egejském moři“.

Samozřejmě existují i pláže zde – malé i velké. Ne každý je tak dobře vyvinuté zařízení, ale několik míst na ostrově je na lodi, tak možnost najít „své“ pláže, je tedy přítomen.

Staré Město města Skopelos má fascinující a dobře zachovalé „tradiční“ řecké architektury, a ulice jsou tak úzké, že je prakticky nemožné dosáhnout autem. Tak, okres vnímána jako klidná, i když tam jsou obvykle mnoho lidí tady.

Skopelos nemá vlastní letiště, ale je podáván Skiathos Island National Airport na ostrově. Tam, kde jsou oba křídlové a trajektem (přes námořní 1-1 01 / 2 hodiny).

Čeština