Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Thassos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Thassos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Thassos miniguide

Thassos
Půjčovna Aut Thassos

Na řeckém ostrově Thassos se nachází daleko na severu v Egejském moři – v blízkosti pobřeží řecké pevniny.Ostrov má asi 16.000 obyvatel, kde většina lidí žije v hlavním městě – Thassos Town.

Thassos je hornatý ostrov, kde je nejvyšší bod je Ypsario – což je 1045 m. Jinak ostrov je zelená a svěží, s krásnou scenérií a příjemné pláže. Thassos je těžební průmysl s výrobou mramoru, zbytek z průmyslu je hlavní zemědělské produkty a cestovního ruchu.

Od Thassos je trajekt do az přístavů Kavala a Keramoti na pevnině.

Thassos město, nacházející se na severní straně ostrova, často nazýván Limenas – znamená port. Zde jsou hotely, obchody, restaurace a bary – stejně jako několik pláží.Jedním z nich je unavený slunce a pláže, můžete navštívit archeologické muzeum s nálezy z 600s BCKr. Thassos Město má také venkovní amfiteátr – původně z 5. století.Dnes to obnovil a pro koncerty pod širým nebem v letním období.

Jiné slavné místa na ostrově jsou: Panagia, Potamia, Limenaria, Theologos, Prinos a Potos.

Nejbližší letiště je Kavala – Megas Alexandros Letiště – se nachází těsně mimo města Kavala na pevnině.

Nejrychlejší způsob cestování na letiště je lodí do Keramoti (40 min. Thassos od města).Odtud je to 15 min. v jízdě na letiště.