Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Halkidiki

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Halkidiki zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Halkidiki miniguide

Halkidiki
Půjčovna Aut Halkidiki

Prefektuře Chalkidiki (Chalkidiki také volal) je poloostrov v Řecku, který se nachází severozápadně od Střední Makedonie – v Egejském moři.Poloostrov má 105.000 obyvatel, ale v létě populaci významně zvyšuje z důvodu velkého cestovního ruchu zde. Chalkidiki omezení Soluni na severu – Řecko je druhým největším městem. Základní kapitál je Polygyros Chalkidiki, který se nachází na poloostrově a má přibližně 10.700 obyvatel.

Jižní Chalkidiki je tři hornaté poloostrovy Kassandra, Sithonia a Athos. Na daleký západ Kassandra   je několik populárních přímořských měst a letovisek – včetně Hanioti, Pefkohori a Nea Skióni.Všichni jsou příjemné písečné pláže, křišťálově čisté plavání a výborné možnosti pro vodní sporty. To je také velké hotely a většina turistických měst mají dobré noční život s restaurací a hospod.

V nejjižnější části poloostrova Athos – východ Chalkidiki – živě cca. 1700 mnichy v klášteře komplexu (20 jedno-kláštery), s kořeny ve starověku. Kláštery v okolí svaté hoře Athos – a představuje samostatný mini-stát v rámci řecké republiky. V tomto „klášterní stát“ je překračovat na ženy, a muži musí požádat o povolení ke vstupu dva měsíce předem.

Nejbližší mezinárodní letiště je v Soluni Makedonie letiště, která se nachází asi 70 km severně od hlavního města Polygyros