Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lefkada

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lefkada zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lefkada miniguide

Lefkada
Půjčovna Aut Lefkada

Lefkáda (Levkáda, Lefkos, Leukos) je ostrov s rozlohou 293 km2, který patří k Jónské ostrovy. To se nachází na západním pobřeží Řecka – v těsné blízkosti pevniny, který je spojen jak s pomocí pontonový most a velké přehrady.Ostrov má celkem 23.000 obyvatel, a téměř polovina z nich žije v hlavním městě Lefkáda, ležící na dalekém severu.

Lefkáda Město je nejlépe známé pro své dlouhé pěší ulice, kde je většina obchodů je – a pro jeho krásné marina. Z města je busforbindelse do Atén (vzdálenost: 370 km). Tam jsou také množství menších měst a letovisek podél pobřeží a v horách (kde nejvyšší bod – Stavrotas – se nachází na 1158 m). Nejoblíbenější letovisko – Nidri (Nydri) – se nachází na východním pobřeží ostrova. Odtud můžete vidět přes na malý ostrov Skorpio, kde Aristoteles Onassis a Jacqueline Kennedy měl jeho rekreační ráj.

Lafkádas hlavní atrakcí jsou vztaženy k rekreačním aktivitám – zejména na pláž a windsurfing. Vassili Bay, se na jihu považována za jednu z nejlepších surfování míst v Evropě. Nicméně, tam je také několik scénických kostely, kláštery a muzeí na ostrově. Nejnavštěvovanější jsou archeologické muzeum v centru města Lefkáda.

Nejbližší letiště – Lefkos Preveza Letiště – se nachází na pevnině, cca. 20 minut jízdy od města Lefkáda.