Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kos

Vítejte na Kosu! Pokud toužíte po nádherných výhledech, slunných plážích a klidu, rozhodně jste si vybrali správné místo pro svou dovolenou. Ostrov Kos je ideální pro únik z běžného života, ale kvůli jeho klidné a odlehlé povaze je veřejná doprava na ostrově spíše omezená. Naštěstí pro vaše pohodlí ostrov nabízí spoustu možností půjčení auta. Čtěte dál a dozvíte se více.

Průvodce po Kos

Kos
Půjčovna Aut Kos

Kos, nacházející se v souostroví Dodekany, je jedním z klidných ostrovů, díky kterým se Řecko objevuje v každém cestovním katalogu. Toto místo je známé svými písečnými plážemi a skvělými nákupy, během kterých můžete prozkoumat nekonečné trhy, na nichž místní prezentují své řemeslné výrobky. Kos nabízí spoustu měst k návštěvě a fascinující historii, která čeká na objevení. Kos vám a vaší rodině nabídne unikátní dovolenou, na kterou budete navždy vzpomínat.

Pokud vyhledáváte relaxační dovolenou, která vám dá svobodu dělat to, co chcete, určitě jste si vybrali správné místo. Řecko bylo vždy oblíbenou volbou pro turisty a Kos je toho důkazem. Tento krásný ostrov se může pochlubit energií a rozmanitostí, což z něj činí ideální místo na dovolenou pro celou rodinu. Od barů po pláže, nákupy a historii, Kos nabízí vše, co jste si mohli od dovolené v Evropě přát.

Kos, který je jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolenou, nabízí neskutečně malebnou krajinu. Každý rok ostrov přivítá více než 1 milion návštěvníků, kteří se podílejí zhruba na 60 % místní ekonomiky. Kos je třetím nejlidnatějším ostrovem souostroví Dodekany. Pokud hledáte párty, pak nenajdete lepší párty než v některém z klubů na Kosu! K dispozici vám budou dvě slavné ulice, kde to v noci opravdu žije.

Pokud jste blázni do historie, nezapomeňte si prohlédnout hrad Neratzia pocházející ze 14. století, který dodnes dominuje ostrovu jako výrazná stavba lákající k návštěvě. Byl postaven Maltézským řádem v roce 1315 a je bezkonkurenčně nejlépe dochovaným hradem na ostrově. Pakliže byste si chtěli na den odpočinout od obvyklých prázdninových rutin, jako je plavání a opalování, stane se tento hrad perfektním místem pro nečekané fotky z dovolené. Možná je to jedno z míst, která byste chtěli navštívit ve svém půjčeném autě…

Objevujte v pronajatém vozidle

Kos je ideální díky svým různorodým aktivitám, které můžete na ostrově podnikat, přičemž pro jejich snazší objevení doporučujeme využít pronájem auta. S množstvím autopůjčoven, které nabízejí rozumné ceny, představuje pronanajté auto skvělou investici během vaší návštěvy. Poskytne vám svobodu dostat se kamkoliv, včetně mnoha atrakcí, které jsou autem snadno dosažitelné. Například výše uvedený hrad je dostupný autem ze starého města Kos za méně než pět minut.

Staré město se vám možná trefí do vkusu, zvláště pokud máte náladu na nákupy. I pokud byste náhodou pobývali v nedaleké horské vesnici Zia, cesta na kulturní nákupní scénu vám zabere 15 minut jízdy autem. Pokud vás lákají trhy plné ručně vyráběného zboží a místních prodejců, jsou od krásné vesnice Zia vzdálené jen 12 km. S půjčeným autem můžete na ostrově vyrazit kamkoliv, kam budete chtít!

Pokud toužíte po nočním životu, možná byste raději měli vynechat řízení. Máte-li ale pronajaté auto, můžete ze své skupiny vybrat ochotného řidiče, který vás na párty přiveze a po ní vás odveze. Se dvěma hlavními párty ulicemi v okruhu asi deseti minut jízdy (nebo dokonce méně), jistě řidiči nebude vadit, že vás vyzvedne v pronajatém autě po probdělé noci. Nezapomeňte mu ovšem tuto laskavost druhý den vrátit!

Letiště

Nejbližší letiště na ostrově je Kos International Aiport. Nachází se 23 km od města a cesta autem vám zabere jen asi 20 minut. Perfektní po dlouhém letu a čekání na zavazadla, když si potřebujete odpočinout! Díky tomu bude i vaše zpáteční cesta příjemná a v neposlední řadě můžete maximálně využít svůj čas strávený na ostrově. Prostě báječné!

Pronájem automobilu na mezinárodním letišti na Kosu nemůže být snazší. Autopůjčovny Kos Car Hire i Thrifty Car Rental sídlí přímo na letišti a nabízejí různé možnosti modelů i cen. U společností, jako jsou Thrifty (jedna z největších v Řecku) a mezinárodní autopůjčovna Aviva (s pobočkou na Kosu), si můžete svůj vůz zarezervovat předem online a někdy díky tomu získat speciální slevy. Kamkoli se vydáte, nebudete mít s autem na Kosu žádný problém.

Některé další možnosti pronájmu automobilů na Kosu zahrnují mezinárodně známé firmy Herz Rent a Car a Autoway Rent a Car, které sice sídlí trochu mimo ve městě Kefalos, ale mohou nabízet výhodnější ceny. Ať už vám jde o pohodlí nebo výhodnou cenu, obě možnosti snadno najdete.

Doprava

V roce 2019 mezinárodní letiště na Kosu odbavilo na 2 676 644 cestujících. Mimo hlavní město Kosu jsou však silnice obvykle klidné. Uprostřed ostrova je jedna hlavní silnice, která se občas může trochu zaplnit, ale pronájem auta je přesto rozumnou volbou.

Je důležité si připomenout, že se jezdí na pravé straně vozovky a bezpečnostní pásy jsou zákonným požadavkem pro všechny cestující. Parkuje se často po stranách silnice a mnoho ulic ve městě funguje jednosměrně. Parkování v centru města je zakázáno. Snad nejdůležitější je dodržování rychlostních limitů. Pokud není uvedeno jinak, tak v obydlených oblastech činí 50 km/h a na dálnicích až 120 km/h. Šťastnou cestu!