Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kos Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kos Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kos Letiště miniguide

Kos Letiště
Půjčovna Aut Kos Letiště

Kos Mezinárodní letiště „Hippokrates“ (KGS) je malé letiště se nachází 26 km západně od města Kos. Olympic Airways kyvadlový autobus spojuje s odjezdy a zajišťuje dopravu mezi letištěm a městem Kos. Místní autobusy KTEL jít do města Kos, Kardhamena, Kefalos a Mastihari, a zastaví těsně mimo letiště. 4 společnosti, pronájem auta zastoupeny na letiště Kos jsou Alamo, Budget, Europcar a Hertz.

V roce 2007 asi 170 000 cestujících navštívil Kos letiště. To bylo otevřeno v roce 1964 a v roce 1997 postaven nový příletové hale. Je to především charterové dopravy do Kos v létě, a asi 30 leteckých společností létající zde. Olympic Airlines a Aegean Airlines provozují na letišti rok-round.

Kos letiště má bezcelní obchod, kavárna, která prodává jednoduché pokrmy kromě pití, policejní stanici a zdravotní středisko. Nejsou žádné hotely na letišti, nejbližší je Seagull Bay Hotel 5 mil daleko.