Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Limnos

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Limnos zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Limnos miniguide

Limnos
Půjčovna Aut Limnos

Ostrov Limnos (Lemnos) patří do správního obvodu (prefektura) Lesbos – a nachází se v severní Egejské moře, mezi Řeckem a Tureckem. To má oblast 476 km2 a žije zde okolo. 17.000. Více než polovina obyvatelstva žije ve dvou městech Myrina (umístěný na západním pobřeží, je hlavní město a obchodní centrum) a Moudros (nacházející se na východním pobřeží).

Myrina má teplé a krásné útočiště, kde jeden z nejznámějších historických zajímavostí – hrad Kastro – se nachází na kopci. Kastro byl nejprve postaven v 1186 a poté přestavěn Benátčany v 1400s. Limnos má také řadu zajímavých památek nabídnout, a tam musí být staré Polichni – se nachází jihovýchodně od Limnos – konkrétně zmínil.   měl jeho rozkvět v době bronzové a byl pravděpodobně zničen kolem roku 2000 př. nlKr. Archeologové mají několik doby práce odkrýt to – a nálezy dokládají Polichni je pravděpodobně jedním z nejstarších měst Evropy.

Jinak, Limnos nabízí skvělé pláže a malebných vesniček. Ostrov je oblíbenou turistickou destinací, ale to není stejně jako turistické mnoho dalších řeckých ostrovů.

Letiště Lemnos Mezinárodní letiště se nachází mezi městy a Moudros Myrina.