Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bulharsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bulharsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bulharsko miniguide

Autopůjčovna Bulharsko
Půjčovna Aut Bulharsko

Bulharská republika se nachází v jihovýchodní Evropě, a má 7,7 milionu obyvatel (2008). To je ohraničené Rumunsko, Černé moře, Řecko, Turecko, Srbsko aMakedonii.

Bulharsko má hornaté krajiny v jihozápadní – s horskými pásmy Rila, Pirin a Rodopy hor stejně. Nejvyšší bod je Musala, která je 2925 m. Podél pobřeží Černého moře v jihovýchodní, krajina je ovládána prostřednictvím roviny.

Bulharsko má mírné kontinentální podnebí na severu a středomořské podnebí na jihu.

Země je hlavním a největším městem je Sofia (1,2 mil. obyvatel), který se nachází v západní části Bulharska – na úpatí hory Vitoša.Sofia je země je správním, kulturním a průmyslovým centrem a jedním z nejstarších měst v Evropě – s historií sahající až do 700 let předKr.

Další velká města Plovdiv je v Bulharsku, VarnaBurgas, Rousse a Stara Zagora.

Země má 12 milionů návštěvníků ročně, a nejoblíbenějších turistických destinací se nachází na východním pobřeží – kde najdete krásné písečné pláže, hotelové komplexy a rušný noční život. Přímořské letovisko Nessebar má velký příliv turistů v letním období, a staré město je také uvedena jako Seznam světového dědictví UNESCO. Jiné slavné letovisek v Bulharsku, Obzor, Slunečné pobřeží, Sinemoretz a Zlaté Písky.

V zemi je největší letiště Sofia mezinárodní letiště – se nachází mírně východně od hlavního města, mezinárodního letiště Burgas a Varna mezinárodní letiště.

Levnaautopujcovna.cz vám umožňuje rezervovat pronájem auta na většině prázdninových destinací v Bulharsku. Zkuste vyhledávače na a užasnete na nízké ceny autopůjčovny.