Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Golden Sands

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Golden Sands zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Golden Sands miniguide

Autopůjčovna Golden Sands
Půjčovna Aut Golden Sands

Golden Sands je letovisko v Bulharsku pro turisty z celého světa.Na stránkách se nachází téměř 20 km severně od Varny na bulharském pobřeží. Krásné, zlaté pláže, které hraničí s Černým mořem a letní teploty jsou kolem 27 stupňů Celsia. Golden Sands je největší letovisko na severním pobřeží polovinu a vývoj začal v roce 1950 jako rekreační ráj. Do té doby byla oblast, která nebyla obydlena.

Zlaté pláže je 3,5 km dlouhá a název Zlaté písky pochází z legendy, že piráti pokusili ukrást zlaté stránky, ale země se zlato do písku. Dnes, Golden Sands, známý pro mít nejjemnější písek v této oblasti. Ve středisku se datuje mnoho aktivit pro malé i velké. Dospělí mohou těšit na noční život na nábřeží s bary a kasina, zatímco děti mohou hrát v snímky a zkušenosti na koni a šnorchlování.

Turisté z celého světa mohou mít letadlo letiště Varna. Odtud je autobusy do ferieparadisene.