Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Varna

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Varna zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Varna miniguide

Autopůjčovna Varna
Půjčovna Aut Varna

Varna má vynikající polohu ve Varně Bay na východním pobřeží Bulharska, a místo hraničí s Černým mořem.Ve městě je třetí největší v zemi a v roce 2009 populace byla měřena na více než 350 000 uvnitř městských omezení. Včetně okolních oblastí, číslo vzroste asi na 55 000 Varna je populární turistické město a přístav je nejvýznamnější v zemi.

Turisté se hrnou do Varna kvůli lákavé pláže, a teploty jsou kolem 30 stupňů Celsia v létě. Je to také hodně kultury zahrnout do Varna, z divadel a zoologických zahrad a muzeí na vinice. Jeden z největších atrakcí jsou římské lázně. Dnes je to největší dědictví Římanů v Bulharsku. Atrakce, která je zvláště zajímavá pro děti, delfinárium. Zde může veřejnost lavice dolů vidět úžasnou show delfínů.

Varna letiště nabízí lety do mnoha částí světa, stejně jako v Bulharsku.Letiště se nachází ne více než 7 km mimo centrum města.