Autopůjčovna Rumunsko

Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Rumunsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rumunsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rumunsko miniguide

Autopůjčovna Rumunsko

Půjčovna Aut Rumunsko

Rumunsko se nachází jihovýchodně od střední Evropy a má 22,5 milionu obyvatel (2009). Rumunsko pobřeží na pobřeží Černého moře na východě, hraničící země,Bulharsko , Srbsko , Maďarsko , Ukrajina a Moldavsko .

Krajiny v Rumunsku se sestává většinou z kopce hor a plání. Pohoří Transylvánské Alpy (nebo jižní Karpaty) jsou umístěny v centrální části Rumunska. Zde naleznete v zemi nejvyšší vrchol – Moldoveanu – což je 2544 m. Severu země tvoří nížiny krajiny močálů a písčin. Části řeky Dunaj protéká Rumunsko, a je hlavní řeka v zemi.

Rumunsko má mírné kontinentální klima s velkými výkyvy roční teplotou. V zemi je většinou v pohodě, vlhké zimy a horká léta. Pobřeží Černého moře má nejsušší a nejteplejší klima.

Hlavní město Bukurešť se nachází na severovýchodě Rumunska, a je země je ekonomické a průmyslové centrum.Rumunsko má 2,3 milionu obyvatel (2009). Město také má bohatou kulturu a krásné architektury. Obrovský palác Parlament je město je hlavní turistické atrakce.

Jiná důležitá města v Rumunsku Constanta (země je největší přístavní město), Brasov, Cluj-Napoca, Sibin , Temešvár a Iasi.

Rumunsko je hlavní letiště je Aeroportul International Henri Coanda , který se nachází 16 km severně od hlavního města.Na letiště je také nazýván „Bukurešť Otopeni.

Půjčovna kol je bezpochyby jedním z porážek a cenově nejdostupnější způsobů, jak prozkoumat v Rumunsku. Pro rychlé vyhledávání v našem vyhledávači, uvidíte, že nabízíme pronájem vozu pro každý rozpočet a účel.

Čeština