Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Konstanca

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Konstanca zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Konstanca miniguide

Autopůjčovna Konstanca
Půjčovna Aut Konstanca

Constanta hraničí s Černým mořem na jihovýchodním pobřeží Rumunska a patří do regionu Dobruja.Constanta je země je hlavní přístavní město s největší přístav na Černém moři a čtvrtý největší v Evropě. To je Rumunsko je třetí největší město, a měla populace více než 300 000 v roce 2009. Constanta byl postaven již kolem roku 600 př.nl Kr. pod názvem Tomis, který dělá město jedním z Rumunska je nejstarší.

Constanta je krásné město, které nabízí vše od kasina až po moderní historických památek. Kasina se nachází v krásné a žádoucí oblast, a byl postaven mezi světovými válkami 20. století. Parcul Arheologic je archeologický park se zříceninou od 3. a 4 století nl Kr, a pro milovníky slunce-, oblast svartehavsrivieraens centra. Akvárium města byla postavena v roce 1958 a může se pochlubit více než 60 druhů ryb z, mimo jiné, v oblasti Černého moře. V parku delfín Delfinariul bavil b esøkende dva vyškolení delfíny.

Mihail Kogălniceanu mezinárodního letiště je cca. 26 km severně od Constanta.