Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Timisoara

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Timisoara zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Timisoara miniguide

Autopůjčovna Timisoara
Půjčovna Aut Timisoara

Timisoara má centrální polohu v Rumunsku a leží nedaleko hranic s Srbskem a Maďarskem na západ.Město patří do regionu Banat a je hlavním městem kraje Timis.Jedná se o největší město v západní části Rumunska a jeho populace byla naměřena na více než 310 000 v roce 2009. To bylo osídlení na místě od římských časů, ale Timisoara byl nejprve zmínil se v pramenech od 1212.

Timisoara byl ovládán mnoha zemích skrz historii, včetně Turků, Rakušané a Srbové, a všichni mají zanechaly své stopy na architektuře. Římsko-katolická katedrála z období kolem roku 1700, je dobrým příkladem toho, rakouské architektury. Barokní palác, také z období kolem roku 1700, sídlí muzeum umění, Muzeum výtvarného umění, zatímco Banat Muzeum se nachází v zámku z roku 1300s. V roce 1884 Timisoarau bylo první město v Evropě a druhé na světě po New Yorku, aby zavedly elektrické pouliční osvětlení.

Traian Vuia Mezinárodní letiště je druhé nejrušnější letiště v zemi a nachází se cca. 10 km mimo Timisoarau.