Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sucava

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sucava zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sucava miniguide

Autopůjčovna Sucava
Půjčovna Aut Sucava

Sucava patří do historické území na severovýchodě Bucovina Rumunsku, a je na hranicích Moldavska na východě a Ukrajinou na severu.Ve městě se nachází kolem řeky Sucava, která je přítokem Siret a počet obyvatel byl odhadován na přibližně 105 tisíc (2007). Sucava byl kapitál Moldavska mezi 1388 a 1565, a Rakušané měli kontrolu 1775 – 1918.

Vzhledem k jeho dlouhé historii, mnoho historických budov, které přežily zkoušku času. Saint George kostel byl postaven v 1500s a je dnes zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, a obrana knížecího dvora pochází z 1300s. Sucava nabízí mnoho vynikajících muzeí, včetně Bucovina Etnografické muzeum sídlí v knížecí Inn od 1600s. Bucovina Village muzeum je muzeum pod širým nebem s 80 historických budov, a Malované kláštery je sbírka barevných církve, které jsou malovány s freskami, z nichž mnohé byly postaveny v 1500s.

Stefan cel Mare letiště je mezinárodní letiště se nachází cca. 11 km mimo Sucava.