Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bacau

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bacau zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bacau miniguide

Autopůjčovna Bacau
Půjčovna Aut Bacau

Bacau se nachází v severovýchodní části Rumunska, v regionu, Moldávie, že hranice země Moldávie.Ve městě se nachází na úpatí Karpat a asi 240 km od hlavního města Bukurešti. Bistrita řeka protéká městem a se připojí k větší řeky Siret cca. 8 km jižně od Bacău. Populace města byla odhadována na téměř 180 000 v roce 2009, byla poprvé zmíněna v Bacău zdrojů v 1408

Tam je hodně vidět a dělat v Bacău, jak historických objektů a muzeí kromě několika slavnosti. Precista Církev je krásná budova, která byla postavena v 1400s, a římskokatolická katedrála ve městě je. 70 metrů vysoká a je největší v regionu. Národopisné muzeum a muzeum je věnováno historii a kde můžeme vidět mimo jiné starověké artefakty.Kolem Vánoc čas je festival Moldavian zimní obyčeje konat o zimní tradice.

Bacău „George Enescu“ mezinárodního letiště je cca. 5 km mimo město.