Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bacau Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bacau Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bacau Letiště miniguide

Autopůjčovna Bacau Letiště
Půjčovna Aut Bacau Letiště

Bacău „George Enescu“ Mezinárodní letiště (BCM) se nachází 5 km jižně od Bacău. Je možné cestovat autobusem mezi letištěm a Bacău. Tam je několik autopůjčoven na letišti, včetně firma eura vozy Rent Car.  119 000 cestujících navštívil Bacau letiště v roce 2008. Na letiště je spravována nízkorozpočtové aerolinie BlueAir létající do různých měst v Itálii o jít do Londýna a Valencie.Dalších dvou leteckých společností poskytujících služby na letiště a Tarom Carpatair.   Na letiště je také používán pro vojenské operace, a je jedním z hlavních základen letectva.  Bacau letiště má snack bar. Nejsou žádné hotely na letišti.