Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Velký Varadín

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Velký Varadín zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Velký Varadín miniguide

Autopůjčovna Velký Varadín
Půjčovna Aut Velký Varadín

Velký Varadín je město nacházející se v severozápadní části Rumunska a t ilhører Bihor kraji.Je to jen 13 km od hranic s Maďarskem, a město se rozkládá na obou březích řeky Crişul Repede.V roce 2009 populace odhaduje na více než 200 000 Město bylo postaveno kolem hradu od 900 a bylo sídlo biskupa římského katolíka v 1083

Velký Varadín je krásné a bohaté město s mnoha památek. Muzeum Crisan kraj zaujímá jedno z nejúžasnějších staveb tzv. Palatul je v biskupské znamená „biskupský palác“, a byl postaven v roce 1700.Tam je také několik krásných, historických budov, včetně Biserica cu Luna, nebo kostel Měsíce v angličtině. Jeden z nejslavnějších staveb je hvězda-tvarovaný pevnost Cetatea Velký Varadín od 1500s, který má mnoho podzemních chodeb. Město je také známé pro několik středisek se nachází na horké prameny.

Přibližně 5 km od města je mezinárodní letiště Velký Varadín.