Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sibin

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sibin zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sibin miniguide

Autopůjčovna Sibin
Půjčovna Aut Sibin

Sibin se nachází v regionu Sedmihradsku pokrývající většinu z Rumunska západní části.Sibin se nachází ve střední části země leží na úpatí Transylvánské Alpy. Je to cca. 200 km do hlavního města Bukurešti, který se nachází jihovýchodně od Sibin. Město bylo založeno v 1100s němečtí kolonisté a dnešní vedoucí kulturní centrum v Transylvánii. V roce 2009 populace byla více než 150 000

Hodně z města si uchovalo středověký pocit a mnoho historických památek se dochovaly. V historické čtvrti, jeden může ještě vidět části zdi opevnění datovat se od 1300s a 9 z původních 39 věží. Velké náměstí je centrem Starého Města a byl postaven v roce 1366, zatímco na náměstí Piata Huet sahá až do 1100s. Sibin nabízí několik muzeí a zelených ploch vedle zoo je nejstarší v Rumunsku a chová zvířata, jako jsou vlci, lvi, jaguáři a krokodýli.

Sibin mezinárodní letiště je cca. 3 km západně od centra města.