Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sibin Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sibin Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sibin Letiště miniguide

Autopůjčovna Sibin Letiště
Půjčovna Aut Sibin Letiště

Letiště Sibin (SBZ) se nachází v Transylvánii 3 km jižně od Sibin. Tam jsou pravidelné autobusy a kyvadlová doprava autobusy mezi letištěm a Sibin. Auto Partneři a Euro auta Rent A Car patří mezi firmy, které půjčení auta na letišti.  154.160 cestujících navštívil Sibin letiště v roce 2009. V letech 2006 a 2008, strávil několik milionů na rekonstrukci letiště a postavit nový terminál. Navzdory skutečnosti, že letiště je malé, má dobré mřížku s odlety do více měst v Evropě. Je BlueAir létající do většiny destinací s lety do LondýnaMadridu, Stuttgartu, Valencie a Bonnu. Sibin Airport se nachází restaurace / snack bar. Ostatní vybavení patří první pomoc a informace pro turisty.