Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bukuresti Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bukuresti Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bukuresti Letiště miniguide

Autopůjčovna Bukurešt Letiště
Půjčovna Aut Bukuresti Letiště

Henri Coanda Mezinárodní letiště (OTP) je pojmenován po rumunský pilot a nachází se 16 km severozápadně od Bukaresti. Doprava z letiště jezdí mezi letištěm a každých 15 Bukaresti minutu a tam jsou plány mají přímé spojení s železniční stanice je 900 metrů od letiště a jet přímo do Bukurešti. Existuje 6 různých autopůjčovny na letišti, tam jsou Avis, Bavorsko, Budget, Direct, dolar a D & W.  4.483.661 cestujících navštívil Bukaresti letiště v roce 2009, který je Rumunsko je největší letiště. Je důležité, letiště ve východní Evropě a hlavní základnou pro vnitrostátní leteckou společnost kapet Tarom slouží více než 30 různých destinací v Evropě a na Středním východě.Na letiště má vnitrostátní a mezinárodní terminál, který je připojen shuttle bus. Většina letů nízkorozpočtové aerolinie od letiště Baneasa, které se nachází 10 km jižně od Bukurešti.  Bukaresti Letiště má několik restaurací, kaváren a barů, duty free obchodech a prodejnách suvenýrů a rumunské víno. Ostatní vybavení patří kadeřnictví, lékárna, banka, pošta, internetová kavárna, VIP lounge a podnikání. Tam je v gen hotelu na letiště, nejbližší je Angelo Airport Hotel.