Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bukurešť

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bukurešť zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bukurešť miniguide

Autopůjčovna Bukurešť
Půjčovna Aut Bukurešť

Bukurešť se nachází v jihovýchodní Rumunsku, pouhých 50 km od hranic s Bulharskem na jihu.Bukurešť je hlavní a největší město v zemi s populací téměř 2 miliony (2009). Městem protéká řeka Dâmboviţa později setkání Argeş řeka je přítokem Dunaje. Bukurešť je země je nejbohatší město a je průmyslovým a kulturním centrem Rumunska.

Bukurešť je moderní město se spoustou Vám nabídnout. Městská krajina je charakterizována širokými ulicemi se spoustou stromů a parků, nových i starých budov.Slavné ulici Calea Victoriei je jedním z nejstarších d ulice ve městě, a se datuje od 1600s.Tady můžete vidět Cantacuzino palác, který byl postaven kolem roku 1900 a kde dnes sídlí muzeum George Enescu. Tam jsou četná muzea v Bukurešťi, včetně Cotroceni Palace & muzea, umělecké sbírky muzea, Grigore Antipas Natural History Museum.

Henri Coanda mezinárodního letiště je největším vzdušným přístavem v Rumunsku a nachází se cca. 17 km Bukurešťi.