Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dobrich

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dobrich zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dobrich miniguide

Autopůjčovna Dobrich
Půjčovna Aut Dobrich

Dobrich je správním střediskem provincie Dobrich východě Bulharska. Provincie je v dalekém severozápadě země hraničící s Černým mořem. Město se nachází v centru provincie, směrem k jižní hranici, a je to asi. 30 km k Černému moři. Dobrich je osmé největší město v populaci v Bulharsku, a populace byla kolem. 93 000 v roce 2007.

Tato oblast byla obydlená již tisíce let a bylo zjištěno, pozůstatky osídlení z 4. století př. nl Kr. Po rozkladu, městem známe dnes vznesena v 1500 – a 1600. Město mělo přes 1000 domů a 100 obchodů, a byl známý pro výrobky z tkalcovny a mědi. Dnes starého města Stará věž s hodinami je populární atrakce. Také parky lákají mnoho návštěvníků a televizní věž a mnoho muzeí.

Ti, kteří chtějí cestovat do Dobrich může mít letadlo letiště Varna. Letiště nabízí lety do domova i ze zahraničí a nachází se 50 km jihovýchodně od Dobrich.