Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sunny Beach

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sunny Beach zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sunny Beach miniguide

Autopůjčovna Sunny Beach
Půjčovna Aut Sunny Beach

Sunny Beachse nachází na krásném východním pobřeží Černého moře v Bulharsku a je hlavní cíl pro-azyl ne.Během léta, probuzení města, protože mnoho návštěvníků, ale zbytek roku je klidné město. Není mnoho lidí, kteří zde žijí pevně, a město žije převážně v oblasti cestovního ruchu. Slunečné pobřeží se nachází přibližně 40 minut jízdy severně od města Burgas a 90 minut jižně od pobřežního města Varna.

Město se dal do více než 800 hotely, které jsou nejvíce nachází v blízkosti pláže. Hlavně návštěvníci cestovat sem, aby nasákly slunce, ale tam je mnohem více než pláže, které baví hosty. Vodní sporty jsou populární zde, kromě dvou nových vodní park. Pro více kultury o azyl je možnost cestovat do nedalekého Nesebar je jedním z nejstarších měst v Evropě.

To je snadnější pro cestující letět do mezinárodního letiště v Burgasu, který se nachází téměř 30 km jižně od Slunečného pobřeží.