Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sofia Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sofia Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sofia Letiště miniguide

Autopůjčovna Sofia Letiště
Půjčovna Aut Sofia Letiště

Sofia Airport (SOF) leží 10 km východně od centra Sofie. Existují autobusy mezi letištěm a Sofii. Autopůjčovna společnosti sídlící na letišti jsou Alamo, Budget, Europcar, Hertz, Avis, National, Sixt, výběr Rent a Car a Thrifty 3,13 milionu cestujících, navštívil Sofia Airport v roce 2009 a je největším letištěm v Bulharsku. Na letiště je hlavní rozbočovač pro Bulharsko Air, Wizz Air a Air BH. V roce 2006 byla renovována a letiště nový terminál 2 byl dokončen vedle starého. Terminál 1 je nyní používán pouze pro nízkonákladové letecké společnosti a charterové lety.  Letiště má dobrý výběr snack bary a kavárny a restaurace názvem Da Vinci. K dispozici je hračkářství a jeden pro suvenýry z Bulharska, v Terminálu 2 je velký duty-free shopu. Ostatní vybavení patří bankovnictví, bezdrátové připojení k internetu, první pomoc, a obchodní centrum. K dispozici je také terasa, kde je možné vychutnat výhled. Nejsou žádné hotely na letišti.