Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sofia

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sofia zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sofia miniguide

Autopůjčovna Sofia
Půjčovna Aut Sofia

Sofia je hlavní a největší město v Bulharsku s populací přes 1 400 000 (2009) uvnitř městských omezení.To umožňuje, aby Sofie dne 15 největší město v EU. Sofia se nachází v západním Bulharsku, mezi severem a jihem, nedaleko od hranic s Srbskem. Město má dlouhou historii a je jedním z nejstarších měst v Evropě.

Sofia je jednou z mála velkých měst v Bulharsku a nabízí jak historie a moderní nákupní ulice. Jméno Sofia dostal město v roce 1376 a znamená „moudrost“. Město je pojmenované po Sofii církve od 500, a dnes Národní muzeum sídlí v kostele. Bojana církve od 1200s je další důležitá stavba a je působit jako Seznam světového dědictví UNESCO. Zoo Sofia zoo je nejstarší a největší v Bulharsku, která byla založena v roce 1888.

Sofia letiště byl postaven v roce 1930 a nachází se asi 10 km mimo centrum města.Jedná se o největší letiště v zemi a má domácí i mezinárodní lety.