Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Burgas

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Burgas zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Burgas miniguide

Autopůjčovna Burgas
Půjčovna Aut Burgas

Burgas je druhé největší město na bulharském pobřeží a nachází se na molu v Černém moři. Město je hlavním městem provincie Burgas a čtvrté největší město v zemi.Obyvatel v roce 2007 byl oceněn na úrovni mírně pod 200   000 Kč.Přístavu Burgas je největší a nejdůležitější v Bulharsku a 30 km je turistické destinace Slunečné pobřeží.

Jen u města je několik jezer, které jsou známy do okolních solných dolů a velký ptačí oblasti. V centru je mnoho turistických atrakcí, včetně muzeí, jako například Historické muzeum a Muzeum přírody a vědy. Jeden z nejslavnějších staveb je krásná katedrála sv Kirila a Metodij kostel z roku 1800. Sea Garden je krásný park s mnoha aktivitami. Mimo jiné je zde kasino, a malou zoo, a festival Mezinárodní folklorní festival se konal v parku.

Burgas má vlastní letiště, které nabízí domácí i mezinárodní lety. Oficiální název je Burgas letiště se nachází 12 km mimo město.